Archives: Detoks wątroby ostropestem

Koniec ze złymi wynikami – stosuj ostropest

Nie od dzisiaj wiadomo, że nasz organizm jest podobny do gąbki – chłonie wszystko, co zjemy. Co prawda każdy organizm ma wbudowane mechanizmy obronne przed szkodliwymi substancjami, które nie ulegają strawieniu czy też odłożeniu w narządach, jednak jest to ograniczone jedynie do pewnego zakresu. W jaki sposób powinniśmy dbać o nasz organizm? Jak ważne jest • Read More »


Jaki ostropest wybrać

Ostropest wspaniale działa na nasz organizm. Ostropest plamisty regeneruje wątrobę, leczy pęcherzyk żółciowy. Co więcej, wpływa na zdrowie skóry, a także pomaga przy leczeniu trądziku i łuszczycy. Obniża stężenie cholesterolu we krwi. To jednak nie wszystko – ostropest plamisty bardzo pomaga oczyszczać organizm z toksyn.


Jak działa ostropest

Ostropest jest znany ze swych właściwości oczyszczających. Usuwa toksyny z organizmu, jednocześnie dostarczając mu substancji odżywczych. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z pozytywnego działania ostropestu, dlatego też znaleźć go możemy już nie tylko w sklepach ze zdrową żywnością, ale również w supermarketach i niewielkich sklepikach. Przedstawiamy, jak działa ostropest i w jaki sposób można • Read More »