Manicure japoński – dla kogo?

Manicure japoński – dla kogo?
Oceń nasz wpis!

Rozdwajające się paznokcie mogą być prawdziwym utrapieniem dla kobiet pragnących mieć piękne i zdrowe dłonie. Na szczęście istnieje skuteczny sposób na rozdwajające się paznokcie, który rzeczywiście przynosi długotrwałe. Wszystkie panie borykające się z tym przykrym problemem powinny zainteresować się bardzo starą metodą pielęgnacji wymyśloną w Japonii już kilkaset lat temu. Manicure japoński jest stosowany od ponad czterystu lat i przez cały ten czas przynosi tak samo dobre efekty, warto więc zdecydować się na ten zabieg. Gdzie go wykonać i w jakim celu się to robi?

Czym jest manicure japoński?

Japoński manicure znajduje się w ofercie coraz większej liczby gabinetów kosmetycznych, dlatego każda osoba chętna do skorzystania z tego rodzaju usługi nie powinna mieć najmniejszego problemu ze znalezieniem miejsca, w którym można wykonać manicure japoński. Zabieg polegający na energicznym wcieraniu specjalnej odżywczej maści pomaga raz na zawsze uporać się z niedogodnością, jaką niewątpliwie są łamliwe paznokcie. Substancja, która pomaga w regeneracji paznokci zawiera odżywczą keratynę, a także szereg innych składników, takich jak między innymi krzemionka. Z badań oraz opinii klientów jednoznacznie wynika, że prawidłowo wykonany manicure japoński jest najlepszym sposobem na rozdwojone paznokcie. Zabieg ten u kosmetyczki wcale nie jest drogi, całkowity jego koszt nie powinien wynieść więcej niż sto złotych, jednak zrozumiałym jest, że dla niektórych taka kwota również może wydać się zbyt wygórowana. Bez obaw – rozdwajanie paznokci można pokonać także samodzielnie, w domowym zaciszu. Wystarczy zaopatrzyć się w zestaw potrzebny, by zrobić prawidłowo japoński manicure. W jego skład wchodzi:

  • szpatułka,
  • pasta p. shine,
  • pilniczek, mały bądź duży, w zależności od preferencji,
  • oraz puder stosowany równocześnie z pastą.

Nie wiesz, na jaki zabieg na ciało i na twarz się zdecydować?

Pomogą Ci w tym specjaliści kosmetolodzy z salonu kosmetycznego w Gdyni, którzy oferują darmowe konsultacje. Przyjdź i wybierz najlepszy zabieg dla Twojego ciała!

Clinica Cosmetologica Gdynia
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
gdynia@clinicacosmetologica.pl
https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/


3 comments on “Manicure japoński – dla kogo?

  1. aleksandra napisał(a):

    Poddałam się temu zabiegowi pare dni temu. Zauważyłam, że moje paznokcie są bardziej błyszczące.

  2. Halia napisał(a):

    Pierwszy raz słyszę o tym zabiegu 🙂 Pora spróbować 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

30 − = 27