Metody na oporny tłuszczyk

Metody na oporny tłuszczyk
Oceń nasz wpis!

Wiele kobiet, pomimo przestrzegania zdrowej diety i prowadzenia aktywnego trybu życia, zmaga się z nadmiarem tłuszczu odkładającym się w określonych partiach ciała, takich jak brzuch, ramiona, nogi czy plecy. Jest to związane z indywidualnymi skłonnościami każdego organizmu. W takich przypadkach redukcja tkanki tłuszczowej jest niezwykle trudno osiągalna domowymi sposobami, dlatego warto skorzystać z usług medycyny estetycznej oferującej nam zabiegi wyszczuplające. Dzięki postępowi technologicznemu obecnie możliwe jest miejscowe działanie na warstwę lipidową i modelowanie sylwetki obejmujące wyszczuplanie ud, twarzy, spłaszczenie brzucha. Częstym efektem ubocznym zabiegów jest również ujędrnianie skóry i poprawa jej kondycji.

Wybierając najlepsze dla siebie zabiegi wyszczuplające, warto przyjrzeć się ich rodzajom. Może zainteresować nas endermologia lpg będąca specjalnym rodzajem przyjemnego masażu. Za pomocą wyspecjalizowanej głowicy fałd naszej skóry zostaje zassany i dzięki oddziaływaniu urządzenia na tkankę łączną dochodzi do rozbicia i wydalenia przez organizm nadmiaru lipidów. Efektem ubocznym kuracji jest redukcja cellulitu i mocniejsza, zregenerowana skóra. Nie da się jednak ukryć, że posiada endermologia przeciwwskazania, którymi są zapalenie żył, rak skóry, przyjmowanie koagulantów praz ciąża i karmienie piersią.

Innym zabiegiem będzie Maximus, w trakcie którego tripolarna fala radiowa ma za zadanie podgrzać tkanki podskórne aż do osiągnięcia przez nie temperatury 60˚C, doprowadzając w ten sposób do upłynnienia tkanki tłuszczowej, która, dzięki aktywacji mięśni, zostanie szybko i sprawnie wydalona z organizmu. Natomiast karboksyterapia Reology 2 wymaga wstrzyknięcia śródskórnie i podskórnie medycznego dwutlenku węgla, co prowadzi do przyspieszenia przepływu krwi i rozbicia cząsteczek tłuszczowych. Dzięki podkręceniu metabolizmu uwolnione lipidy błyskawicznie opuszczają ciało pacjenta.

Musimy przy tym wiedzieć, że ograniczenie się do zabiegów to działanie niewystarczające. Dlatego każda kobieta chcąca wiedzieć jak zredukować tkankę tłuszczową w sposób trwały powinna sobie zanotować: bez zdrowej diety i aktywności fizycznej rezultaty nie utrzymają się długo.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

52 − = 46