O popękanych naczynkach

O popękanych naczynkach
Oceń nasz wpis!

Popękane naczynka dotyczą większości społeczeństwa. Jest to problem dotyczący zazwyczaj większej ilości kobiet, niż mężczyzn. Aczkolwiek nie świadczy to o tym, iż mężczyźni z tym problemem się nie borykają. Szczególnie kłopotliwą sytuacją jest moment kiedy zauważamy u siebie rozszerzone naczynka na twarzy. Z tego względu, że jest ciężko zamaskować naczynka w tym miejscu. Kobiety oczywiście w takiej sytuacji mają sytuację łatwiejszą, gdyż mają możliwość użycia makijażu, aczkolwiek z mężczyznami jest już trudniejsza sytuacja. Pęknięte naczynko na twarzy bardzo często powstaje w okresie zimowym, wtedy gdy nasza skóra nie jest poprawnie zabezpieczona przed zimnem, jak również podczas palenia papierosów. Wiele osób, które zauważają u siebie pewne zmiany na skórze w tym zakresie, decydują się na podjęcie pewnych kroków, aby pozbyć się tych kłopotliwych naczynek. W celu tym są stosowane wszelkie specjalistyczne kremy. Natomiast w większości przypadków zdarza się tak, iż one nie pomagają, dlatego warto zasięgnąć informacji o innych metodach. W związku z tym, iż zamykanie naczynek w takiej sytuacji może wydać nam się skomplikowane, warto jest sięgnąć po inne metody. Do metod tych zalicza się przede wszystkim laserowe usuwanie naczynek.

Usuwanie naczynek

Zamykanie naczynek laserem jest to bardzo popularna metoda. Z tego względu, iż w pełni pomaga na rozszerzone naczynka na twarzy. Chodzi tutaj nie tylko o laserowe zamykanie naczynek na twarzy, lecz także o laserowe zamykanie pajączków, które są równie kłopotliwe. Gdyż laserowa terapia pajączków znana jest już kilkudziesięciu lat, Z powodzeniem zdobywająca coraz większe grono zadowolonych pacjentów. Metoda ta polega na termicznym uszkodzeniu struktury pajączka naczyniowego za pomocą skupionej, równoległej wiązki światła. Tym samym uszkodzone pajączki ulegają degeneracji, czego efektem jest zanikanie po pewnym czasie, od momentu samego zabiegu. Dzięki rozwojowi techniki laserowej, metoda ta jest jedną z najbardziej skutecznych metod, które mogą być zaoferowane osobom cierpiącym na to schorzenie.


6 comments on “O popękanych naczynkach

 1. Ela napisał(a):

  Ja na popękane naczynka polecam zabieg usunięcia ich, z tego co wiem efekty są widoczne najszybciej.

 2. Majka666 napisał(a):

  Usunięcie popękanych naczynek jest bardzo trudną sprawą, ponieważ jak tylko usuniemy je jakimś sposobem to w kontakcie z morzem zaraz pojawiają się następne co jest bardzo demotywujące..

 3. Julitka napisał(a):

  Wy to jesteście jakieś papierowe. Ja nigdy nie miałam problemów z popękanymi naczynkami. Słabe geny 😛

  • AnnaP napisał(a):

   Jak nigdy nie miałaś problemów z popękanymi naczynkami to po co się tu udzielasz? Mamy ci zazdrościć? Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to się nie udzielaj i daj wypowiedzieć się innym.

 4. Anitka napisał(a):

  Ja zawsze wierzyłam w moc kremów na popękane naczynka. Jak jeszcze miałam takie słabo widoczne i je smarowałam to coś tam ten krem działał i naczynka stawały się mniej widoczne, ale w obecnej chwili tyle mi się ich pojawiło, że chyba tylko pomoże mi laser..

 5. Groszek2 napisał(a):

  Tak – laserowe zamykanie naczynek jest obecnie jedyną metodą, która może przynieść jakieś widoczne efekty. Zawsze można próbować wzmacniać naczynia krwionośne zażywając witaminę C.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 + 6 =