Sposoby na pozbycie się rumieńców na twarzy

Sposoby na pozbycie się rumieńców na twarzy
Oceń nasz wpis!

Rumieńce na twarzy to zaczerwienione plamy, które są powodowane przez problemy z kurczeniem naczynek. Często obszary te są bardzo suche, a nawet powodują pieczenie skóry. Jeśli taki problem nasila się i nie jest leczony, może dojść do powstania rumienia lub nieestetycznie wyglądających pajączków, poprzez pęknięcie naczynek.

Jak zlikwidować rumieniec na twarzy?

Rumieniec na twarzy najlepiej zwalczać poprzez kompleksowe działanie. Codzienna pielęgnacja i stosowanie produktów wzmacniających naczynka jest bardzo ważnym elementem terapii. Aby całkowicie usunąć rumieńce, warto skorzystać ze specjalistycznych zabiegów medycyny estetycznej (więcej o nich tutaj: http://drkozicka.pl/arts/rumience-na-twarzy-jak-sobie-z-nimi-radzic/). Obecnie można skorzystać z następujących  metod:

1. Harmony XL Dye-Vl

Jest to laser, który wykorzystuje w pełni bezpieczne, pulsacyjne i wąskopasmowe działanie światła. Taki zabieg w skuteczny sposób likwiduje rumieńce,  poprzez zadziałanie na naczynka i ich wzmocnienie.

2. Varilite

Jest to zabieg wykorzystujący działanie lasera na rumieńce na twarzy. W tej metodzie naczynka ulegają kontrolowanemu podgrzaniu, a w efekcie zostają obkurczone i zamknięte. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, pozostałe tkanki zostają nienaruszone.

3. Hot-Cold

Zabieg wykorzystuje specjalną głowicę na rumieńce na policzkach. Działa ona naprzemienne ciepłym i zimnym strumieniem stymulując naczynka do obkurczania.

4. Ultradźwięki

W tej metodzie najpierw stosuje się specjalnie dobraną ampułkę na problematyczny obszar skóry, a następnie oddziałuje się na niego siłą ultradziwięków. Dzięki temu składniki aktywne są dokładnie wchłaniane i powodują wzmocnienie naczynek.

Podsumowanie

Warto pamiętać, że w placówce Clinica Cosmetologica oferowane są darmowe konsultacje. Podczas nich specjalista – kosmetolog dokona szczegółowej oceny stanu skóry i zaleci najlepszą terapie. Podczas takiego spotkania można dowiedzieć się, który zabieg będzie najlepszy oraz jaka ilość i częstotliwość wizyt będzie najodpowiedniejsza. W połączeniu z właściwą pielęgnacją rumieńce na policzkach znikną, a cera pozostanie gładka i promienna.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 2 = 3