Archives: Uncategorized

Ile kosztuje operacja biustu?

My, kobiety, do perfekcji opanowałyśmy sztukę poprawiania natury. Doskonale wiemy, że kilku centymetrów wzrostu dodadzą nam buty na obcasie, a umiejętnie nałożony puder sprawi, że wydatny nos będzie wydawał się wąski i zgrabny. Tam, gdzie ani akcesoria, ani makijaż nie pomoże, w sukurs przybywa współczesna nauka.


Kamienie kałowe, złogi kałowe – jak powstają?

Kamienie kałowe to dość częsta przypadłość, która bywa wynikiem złej diety, niezbyt aktywnego trybu życia oraz zbyt małej ilości przyjmowanych płynów. Jak sama nazwa wskazuje, są to kałowe grudki zalegające w końcowych odcinkach naszego jelita. Aby przybliżyć problem złogów, spróbujmy wyjaśnić proces ich powstawania. Jak oczyścić jelita z toksyn?


Karboksyterapia w trychologii

Karboksyterapia jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu do skóry dwutlenku węgla. W zależności od miejsca podania gazu można uzyskać inne efekty. Obecnie wykorzystuje się karboksyterapię do redukcji zmarszczek, cieni i worków pod oczami oraz w walce z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej i rozstępami oraz w leczeniu łuszczycy skóry głowy i łysienia.


Jak kosmetyki zatruwają organizm

Kupujemy kosmetyki z myślą, by dzięki nim lepiej wyglądać. Najczęściej mają zadbać o stan naszej skóry ‒ odmłodzić ją albo nawilżyć. Okazuje się jednak, że zawarte w nich substancje chemiczne mogą być czasem niebezpieczne dla naszego zdrowia, mogą nas uczulać, a nawet prowadzić do zachorowań. Groźne substancje spotkać możemy w kremach do ciała i do • Read More »


Domowe sposoby na oczyszczanie jelit

Jeśli chcemy oczyścić nasze jelita, można wybrać się w tym celu do specjalistycznej kliniki. Koszt takiej kuracji może być jednak ogromny, a istnieją sposoby domowe na oczyszczanie jelit, które są praktycznie darmowe, przy czym ich skuteczność jest równie wysoka.


Dieta na wątrobę

Dieta odtruwająca wątrobę to dieta oczyszczająca, której celem jest detoksykacja wątroby. Wątroba to jedyny narząd w ciele człowieka, który posiada zdolność regeneracji. Można nawet usunąć jej 1/4 w celu przeszczepu, a w ciągu kilku miesięcy zregeneruje się, przyjmie pierwotny kształt i wygląd.