Zabiegi przeciwzmarszczkowe odmładzające skórę twarzy

Zabiegi przeciwzmarszczkowe odmładzające skórę twarzy
Oceń nasz wpis!

Pojawianie się zmarszczek to naturalny przejaw procesu starzenia się skóry. Najlepszą metodą na jego spowolnienie są zabiegi przeciwzmarszczkowe w połączeniu z odpowiednią pielęgnacją i dbałością o skórę twarzy. Istotna jest również odpowiednia dieta, unikanie używek i nadmiernego wystawiania się na słońce, aby efekty zabiegów utrzymały się na dłużej.

Jakie zabiegi na usuwanie zmarszczek można wykonać?

W zależności od indywidualnych preferencji oraz rodzaju cery, można wybrać zabieg, który będzie najbardziej odpowiedni. Współcześnie istnieje bardzo wiele skutecznych metod na usuwanie zmarszczek, wykorzystujących w swoim działaniu różnorodne technologie takie jak fale radiowe, czy ultradźwięki. Wybór konkretnego zabiegu powinien zostać skonsultowany z kosmetologiem, który przeprowadzi badanie skóry i dobierze sposób, który przyniesie najlepsze efekty w postaci eliminacji zmarszczek i odmłodzenia twarzy.

Zabiegi na zmarszczki z zastosowaniem fali radiowych

 • Surgen-Pollogen Legend – jest to zabieg, którego działanie opiera się na połączonej technologii stosowania fali radiowej i prądu galwanicznego. Prowadzi to do produkcji kwasu hialuronowego oraz pobudzenia włókien kolagenu i fibroblastów. W efekcie uzyskuje się efekt jak po liftingu – skóra staje się bardziej jędrna, elastyczna i odżywiona.
 • Maximus – zabieg na zmarszczki, którego działanie opiera się na połączeniu innowacyjnych technologii. Zastosowane energie służą do podgrzania tkanki tłuszczowej oraz stymulacji komórek do regeneracji. W efekcie uzyskuje się odmłodzenie skóry, spłycenie zmarszczek oraz wytwarzanie nowych komórek.

Zabiegi przeciwzmarszczkowe wykorzystujące substancje aktywne i chemiczne

 • Dermapen/Mezopen – jeden z najpopularniejszych zabiegów polegający na wprowadzeniu składników aktywnych bezpośrednio do skóry za pomocą mikroskopijnych nakłuć. Jest bezbolesny, a efektem jest lepsze odżywienie skóry, poprawa jej stanu oraz redukcja zmarszczek.
 • Retix C – kuracja witaminowa na bazie retinolu, witaminy C oraz antyoksydantów, która polega na aplikacji ampułki z lekiem, a następnie nałożeniu maski, zmywanej później przez pacjenta. W efekcie zostaje usunięty martwy naskórek, skóra staje się odświeżona, rozświetlona, lepiej nawilżona i sprężysta.
 • Peeling Chemiczny – to kolejny zabieg likwidujący zmarszczki , który polega na zastosowaniu kwasów. Kwas jest dobierany przez specjalistę, w zależności od tego jak silnie powinien zadziałać. Skutkiem jest znormalizowanie cery, zmniejszenie widoczności zmarszczek i rozjaśnienie przebarwień.

Zabieg likwidujący zmarszczki za pomocą ultradźwięków

Ultradźwięki to metoda, w której na twarz zostaje nałożona ampułka z serum, po czym skóra zostaje poddana działaniu ultradźwięków. Składniki aktywne poddane fali dźwiękowej znacznie lepiej się wchłaniają i pobudzają procesy regeneracyjne skóry. Efektem jest nawilżenie, odżywienie i zmniejszenie zmarszczek na twarzy.

Usuwanie zmarszczek laserem

 • Emerge – jest to skuteczny zabieg laserowy, emitujący mikrowiązki światła, których zadaniem jest pobudzenie skóry do regeneracji. Terapia wykorzystuje zdolność komórki do odbudowy włókien kolagenowych i elastylowych, co w efekcie powoduje odzyskanie jędrności i sprężystości skóry.
 • Harmony XL to metoda wykorzystująca światło lasera zbliżone do podczerwieni w celu podgrzania komórek i pobudzenia reakcji naprawczych. Usuwanie zmarszczek laserem jest bezbolesne i komfortowe. W rezultacie skóra staje się jędrna i lepiej napięta.

Zabiegi mechaniczne na usuwanie zmarszczek pod oczami i na twarzy

 • Mobilift – polega na mechanicznej stymulacji skóry za pomocą głowicy urządzenia. Jego zastosowanie to w szczególności usuwanie zmarszczek pod oczami oraz spłycenie drobnych zmarszczek na twarzy. Poprawia się również owal twarzy.
 • Masaże – to tradycyjna, mechaniczna metoda na walkę ze zmarszczkami. Jest najłagodniejszą metodą, powoduje rozluźnienie
  mięśni twarzy i zlikwidowanie napięcia, w rezultacie skóra staje się bardziej gładka i odprężona.

 

Profesjonalne zabiegi na zmarszczki to w dzisiejszych czasach niezwykle szeroka i dopasowana do twoich potrzeb oferta. Sprawdź ją już dziś!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

85 + = 90