Archives: Czytelnia

Blizny po ospie – czy możemy się ich pozbyć?

Blizny po ospie są problemem, z którym styka się duża liczba osób. Nie da się zaś ukryć, że większość ludzi chorowała na ospę. Zazwyczaj nie mamy zbyt dużego wpływu na to, czy dziury po ospie będą naszym problemem czy też nie. Jeśli jednak są one naszym kłopotem, nie musimy się martwić, bo istnieją skuteczne zabiegi, dzięki • Read More »


Cienkie włosy – jak sobie z nimi radzić?

Cienkie włosy to problem, z którym boryka się wiele osób. Najczęstszym powodem są geny i hormony, ale wiele do powiedzenia ma również tryb życia, np. stres, oraz składniki odżywcze, które dostarczamy do organizmu w naszej diecie. Dostępne na rynku zabiegi skutecznie pomogą w walce z cienkimi włosami. Aktualnie najskuteczniejsza jest mezoterapia igłowa skóry głowy.


Leczenie łupieżu pstrego – Jak powinno przebiegać?

Łupież pstry – leczenie tej wyjątkowo nieestetycznej przypadłości spędza sen z powiek wielu osobom. Trudno się dziwić, gdyż jest to również poważna zmiana chorobowa wymagając zaawansowanej kuracji i odpowiednio dobranych preparatów. Kluczowe będzie zrozumienie przyczyn, które leżą u podstaw tej dolegliwości.


Kosmetyki i folia, które skutecznie pomogą w pozbyciu się cellulitu

5 / 5 ( 39 votes ) Body wrapping – kosmetyki naturalne i zwykła folia spożywcza to niezbędne i jedyne elementy zabiegu. Body wrap skutecznie likwiduje cellulit – jest sprawdzoną alternatywą dla zabiegów w gabinecie. Ten sposób sprzyja nie tylko kuracji niwelującej pomarańczową skórkę, ale też zapobiegającej jej powstawaniu. Na czym dokładnie polega body wrapping? • Read More »


Serum przeciwzmarszczkowe – kremy o naturalnym składzie.

5 / 5 ( 5 votes ) Skóra naszej twarzy codziennie narażona jest na kontakt z czynnikami, które ją postarzają. Promieniowanie słoneczne, kurz, pył, spaliny i wiele, wiele innych czynników sprawia, że nasza skóra traci jędrność, robi się sucha, zmęczona, a w końcu pomarszczona i szara. Aby do tego nie dopuścić musimy podjąć zdecydowane kroki • Read More »


Problem z naczynkami na nogach

5 / 5 ( 17 votes ) Popękane naczynka na nogach Popękane naczynka na nogach, to zmora wielu kobiet, które wiosną i latem chowają je pod długimi spódnicami i sukienkami mimo bardzo zgrabnych nóg. Popękane naczynka można podzielić na dwie grupy, jedną stanowią naczynka znajdujące się tuż pod powierzchnią skóry, są to rozszerzone lub popękane • Read More »


Usuwanie boczków – najlepsze metody i zabiegi

5 / 5 ( 22 votes ) Boczki są niestety problemem wielu kobiet. To dlatego warto zdawać sobie sprawę z tego, iż w tej chwili istnieją już zabiegi, dzięki którym w szybkim czasie można pozbyć się zbędnych boczków i cieszyć się piękną sylwetką. Warto zapoznać się z ofertami klinik i wybrać metodę najlepszą dla siebie.


Jak pozbyć się zmarszczek pod oczami?

5 / 5 ( 34 votes ) Zmarszczki pod oczami są udziałem każdego człowieka. Pojawiają się wraz z upływem czasu i nie jesteśmy w stanie zatrzymać tego postępującego procesu. Jędrność i młody wygląg skóry warunkuje kolagen, którego z wiekiem nasz organizm wytwarza coraz mniej. Zmarszczki wokół oczu są naturalną konsekwencją reakcji mimicznych zachodzących na twarzy, • Read More »Wszystko co musisz wiedzieć o trychologu

5 / 5 ( 26 votes ) Świadomość odnośnie naszego zdrowia i odpowiedniego stylu życia stale rośnie. To niezwykle ważny temat dla nas wszystkich. Poradniki o dietach, ćwiczeniach, zdrowym trybie życia czy lepszym samopoczuciu bardzo chętnie czytamy. Nie zapominajmy, że wiedza na temat chorób, ich leczenia i zapobiegania im jest także bardzo ważna, choć nie zawsze jest • Read More »