Piasek na nerkach

Coraz więcej młodych osób ma problem z funkcjonowaniem nerek. Pojawia się dokuczliwy piasek na nerkach, bądź też kamica nerkowa. To nie tylko niebezpieczne dla zdrowia, powoduje też wiele chorób, a także niezwykle obciąża cały układ moczowy. Jest kilka sprawdzonych domowych leków, które mogą pomóc z problemami występującymi w obrębie nerek.

Jak pozbyć się piasku na nerkach?

Powinno się zrezygnować z tłustych potraw oraz alkoholu, czy kawy. Obciążające dla pracy nerek jest także mleko. Należy natomiast pić dużo wody, która pomoże w wypłukiwaniu piasku z nerek. Niesamowicie pomocne okazują się także cytrusy oraz zioła. Warto wspomóc się herbatkami, które są przeznaczone do tego, by pomóc filtrować nerki i wpływać na ich pracę.

Dostępne są również mieszanki ziół oraz ziołowe tabletki, które wpływają na usuwanie piasku nerkowego. Wiele osób zadaje sobie pytanie: jak usunąć piasek na nerkach skutecznie i bez ingerencji silnych leków. Przede wszystkim należy wykonać badanie moczu oraz usg jamy brzusznej, aby sprawdzić czy pojawiające się problemy dotyczą tylko nerek, czy są może związane z innymi chorobami układu moczowego, takimi jak zapalenie dróg moczowych, czy pęcherza.

Następnie należy wybrać się do lekarza i upewnić, iż można spróbować wyleczyć piasek, czy kamienie na nerkach domowymi sposobami. Kompetentny lekarz wskaże także naturalne leki oraz dodatki do posiłków, które pomogą w oczyszczaniu nerek. Po kilku tygodniach samodzielnej kuracji należy powtórzyć badania i zobaczyć jakie efekty zostały osiągnięte.


3 comments on “Piasek na nerkach

  1. Olga pisze:

    Dobrze, że nie piasek z morza!

  2. Koszulka pisze:

    Piasek na nerkach to nic innego, jak toksyny i inne drobne cząsteczki, które są kompletnie niepożądane w organizmie człowieka. Odkładają się, magazynują, a potem trudno się ich pozbyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 9 = 16