Archives: Oczyszczanie nerek

Zioła na nerki

5 / 5 ( 8 votes ) Nerki pełnią w ludzkim organizmie bardzo ważną rolę – to one odpowiadają za usuwanie z krwiobiegu odpadów, toksyn i wszelkich innych zbędnych substancji. Zdrowa i zbilansowana dieta oraz spożywanie odpowiedniej ilości płynów znacząco wpływa na dobrą kondycję nerek. Jednak gdy pojawiają się pewne drobne dolegliwości (nie wymagające leczenia • Read More »


Zioła na kamicę nerkową

5 / 5 ( 5 votes ) Problemy z nerkami trzeba traktować niezwykle poważnie. Prowadzą do wielu poważnych chorób, a kamica nerkowa jest jedną z nich. Powoduje ogromne bóle i czasem konieczne jest leczenie chirurgiczne. Aby tego uniknąć, warto zadbać o te narządy wewnętrzne i stosować metody wspomagające ich pracę oraz działanie. Warto stosować zioła • Read More »


Piasek na nerkach

5 / 5 ( 9 votes ) Coraz więcej młodych osób ma problem z funkcjonowaniem nerek. Pojawia się dokuczliwy piasek na nerkach, bądź też kamica nerkowa. To nie tylko niebezpieczne dla zdrowia, powoduje też wiele chorób, a także niezwykle obciąża cały układ moczowy. Jest kilka sprawdzonych domowych leków, które mogą pomóc z problemami występującymi w • Read More »


Kamica nerkowa

5 / 5 ( 3 votes ) Kamica nerkowa to choroba układu moczowego, która najczęściej dotyka pacjentów pomiędzy 30 a 50 rokiem życia. Polega ona na tym, iż nerki nie są w stanie przefiltrować i usunąć z organizmu wszystkich szkodliwych substancji, które osadzają się na dnie kielicha nerkowego. Tworzy się płytka osadowa, która narasta i • Read More »


Jak uniknąć kamieni nerkowych

5 / 5 ( 3 votes ) Kamienie nerkowe to dość często spotykane schorzenie, które jest częste szczególnie u starszych osób. Chorobę tą można leczyć, a najlepiej – zapobiegać jej.


Jak oczyścić nerki

4.9 / 5 ( 10 votes ) Narządy wewnętrzne człowieka są coraz bardziej obciążane przez prowadzony współcześnie szybki oraz niezdrowy tryb życia. Do najważniejszych części ciała należą nerki oraz wątroba. Obciążana latami wątroba ulega stłuszczeniu, nie nadążą z regeneracją i pojawiają się liczne choroby z nią związane.