Jak pozbyć się zmarszczek pod oczami?

Zmarszczki pod oczami są udziałem każdego człowieka. Pojawiają się wraz z upływem czasu i nie jesteśmy w stanie zatrzymać tego postępującego procesu. Jędrność i młody wygląg skóry warunkuje kolagen, którego z wiekiem nasz organizm wytwarza coraz mniej. Zmarszczki wokół oczu są naturalną konsekwencją reakcji mimicznych zachodzących na twarzy, podczas każdego dnia życia. Na twarzy odbija się wszystko: radość, smutek i przemijanie każdej chwili, dlatego likwidacja zmarszczek pod oczami nie jest prostą sprawą. Domowe sposoby na usuwanie zmarszczek pod oczami polegają głównie na stosowaniu kremów, peelingów czy maseczek. Specyfiki te mogą nieco poprawić formę naszej skóry, lecz nie są w stanie permanentnie poradzić sobie z problemem.Zmarszczki mimiczne pod oczami wymagają bardziej zdecydowanego działania.

Zmarszczki pod oczami – zabiegizmarszczone niebieskie oko

Tam, gdzie zawodzą zwykłe, domowe receptury na zmarszczki pod oczami, przychodzi z pomocą medycyna estetyczna. To ona fachowo odpowiada na pytanie, jak zlikwidować zmarszczki pod oczami. Służą temu profesjonalne zabiegi typu:

 • Ultraformer III- HIFU;
 • Palomar Emerge;
 • Harmony XL Pro NIR;
 • Pollogen Legend (Maximus i Surgen);
 • Mobilift M6;
 • Geneo+;
 • Dermapen (Mezopen);
 • Hot-Cold;
 • Ultradźwięki.

Sprawdź metody usuwania zmarszczek pod oczami: http://drkozicka.pl/arts/zmarszczki-pod-oczami-metody-z-zakresu-medycyny-estetycznej/

Na czym polegają zabiegi na zmarszczki mimiczne pod oczami?

Likwidujące zmarszczki pod oczami zabiegi oparte są na nowoczesnych oraz innowacyjnych technikach. Są przy tym całkowicie bezpieczne dla pacjentów.

Ultraformer III-HIFU wykorzystuje zogniskowaną falę ultradźwięków. Tkanki skóry w wyniku odpowiednio wysokiej temperatury zaczynają produkować pełnowartościowy kolagen. Metoda ta jest wykonywana niezależnie od pory roku, natychmiast po zabiegu pacjent jest gotowy, by powrócić do swojego zwykłego trybu życia, a co najważniejsze, często zmarszczki wokół oczu znikają już po pierwszym zabiegu.

Palomar Emerge jest laserem frakcyjnym do usuwania niezbyt głębokich bruzd, jak np. tzw. „kurze łapki”. Jego działanie oparte jest na celowym wywoływaniu urazów w skali mikro, by dać skórze odpowiedni impuls do podjęcia intensywnej samoregeneracji.

Harmony XL Pro NIR stymuluje wytwarzanie kolagenu poprzez podgrzanie tkanek światłem podobnym do podczerwieni.

Zmarszczki pod oczami świetnie eliminuje też Pollogen Legend. W wersji Maximus do wytworzenia optymalnej temperatury skóry używa się fali radiowej TRIPOLAR. Dzięki niej powstają: włókna kolagenowe, kwas hialuronowy oraz elastyna. W wersji Surgen najpierw używa się radiofrekwencji RF, a następnie impulsów elektrycznych.

Likwidacja zmarszczek pod oczami metodą Mobilift M6 to endermologiczny masaż skóry wykonywany za pomocą specjalnej głowicy.

Geneo+ przed stymulowaniem skóry głowicą, aplikuje pacjentowi czynne serum powodujące wytworzenie się dwutlenku węgla. W ten sposób poprawia się krążenie krwi i wzmaga procesy regeneracyjne skóry.

Dermapen (Mezopen) to zabieg, podczas którego specjalna głowica pompuje koktajle odżywcze do wnętrza skóry.

Osoby zastanawiające się, jak zlikwidować zmarszczki pod oczami, mogą także skorzystać z metody Hot-Cold. To pobudzanie skóry do współpracy poprzez masowanie naprzemiennie ciepłą i zimną temperaturą. Skuteczne jest również stymulowanie skóry głowicą z ultradźwiękami.

Rezultaty zabiegów

 • zmniejszanie i usuwanie zmarszczek pod oczami;
 • ujędrnianie i uelastycznianie skóry twarzy;
 • wygładzanie skóry oraz opóźnianie procesu starzenia się;
 • poprawianie ogólnej kondycji naskórka;

4 comments on “Jak pozbyć się zmarszczek pod oczami?

 1. nobero pisze:

  No nieźle, tylko ciekawe ile kosztują takie zabiegi na zmarszczki pod oczami. Chyba jednak zostanę przy kremikach i przy okazji z gotówką w portfelu 😉

  • prorassa pisze:

   Wbrew pozorom nie są aż takie drogie, ale to też zależy konkretnie od przypadku. Każdy musi sobie przeliczyć samodzielnie co się bardziej opłaca – kremy na zmarszczki pod oczami przez całe życie czy kilka zabiegów 😉

 2. cyruliczka02 pisze:

  Ale te opisy zabiegów to brzmią jak jakieś opisy filmów SF haha 😀 Lasery do redukcji zmarszczek, dobre 😀

 3. drwalka7 pisze:

  Nie ma co się czarować, takie zabiegi na usunięcie zmarszczek są dużo lepsze niż kremy pod oczy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

59 − = 58