Archives: Zabiegi na skórę

Leczenie łupieżu pstrego – Jak powinno przebiegać?

Łupież pstry – leczenie tej wyjątkowo nieestetycznej przypadłości spędza sen z powiek wielu osobom. Trudno się dziwić, gdyż jest to również poważna zmiana chorobowa wymagając zaawansowanej kuracji i odpowiednio dobranych preparatów. Kluczowe będzie zrozumienie przyczyn, które leżą u podstaw tej dolegliwości.


Kosmetyki i folia, które skutecznie pomogą w pozbyciu się cellulitu

5 / 5 ( 39 votes ) Body wrapping – kosmetyki naturalne i zwykła folia spożywcza to niezbędne i jedyne elementy zabiegu. Body wrap skutecznie likwiduje cellulit – jest sprawdzoną alternatywą dla zabiegów w gabinecie. Ten sposób sprzyja nie tylko kuracji niwelującej pomarańczową skórkę, ale też zapobiegającej jej powstawaniu. Na czym dokładnie polega body wrapping? • Read More »


Problem z naczynkami na nogach

5 / 5 ( 17 votes ) Popękane naczynka na nogach Popękane naczynka na nogach, to zmora wielu kobiet, które wiosną i latem chowają je pod długimi spódnicami i sukienkami mimo bardzo zgrabnych nóg. Popękane naczynka można podzielić na dwie grupy, jedną stanowią naczynka znajdujące się tuż pod powierzchnią skóry, są to rozszerzone lub popękane • Read More »


Usuwanie boczków – najlepsze metody i zabiegi

5 / 5 ( 22 votes ) Boczki są niestety problemem wielu kobiet. To dlatego warto zdawać sobie sprawę z tego, iż w tej chwili istnieją już zabiegi, dzięki którym w szybkim czasie można pozbyć się zbędnych boczków i cieszyć się piękną sylwetką. Warto zapoznać się z ofertami klinik i wybrać metodę najlepszą dla siebie.


Jak pozbyć się zmarszczek pod oczami?

5 / 5 ( 34 votes ) Zmarszczki pod oczami są udziałem każdego człowieka. Pojawiają się wraz z upływem czasu i nie jesteśmy w stanie zatrzymać tego postępującego procesu. Jędrność i młody wygląg skóry warunkuje kolagen, którego z wiekiem nasz organizm wytwarza coraz mniej. Zmarszczki wokół oczu są naturalną konsekwencją reakcji mimicznych zachodzących na twarzy, • Read More »Wszystko co musisz wiedzieć o trychologu

5 / 5 ( 26 votes ) Świadomość odnośnie naszego zdrowia i odpowiedniego stylu życia stale rośnie. To niezwykle ważny temat dla nas wszystkich. Poradniki o dietach, ćwiczeniach, zdrowym trybie życia czy lepszym samopoczuciu bardzo chętnie czytamy. Nie zapominajmy, że wiedza na temat chorób, ich leczenia i zapobiegania im jest także bardzo ważna, choć nie zawsze jest • Read More »


Zabieg Ultraformer III HIFU – w czym pomaga?

5 / 5 ( 18 votes ) Czy pomimo tak wielu produktów na odchudzanie dostępnych na rynku nadal nie potrafisz sprawić, aby Twoja sylwetka wyglądała jak modelek w reklamach? A może masz problem z nieznikającym podwójnym podbródkiem lub widocznymi zmarszczkami?


Depilacja laserowa Gdynia – Bezpieczny i skuteczny laser Vectus

5 / 5 ( 8 votes ) Usuwanie zbytecznego owłosienia stało się celem nowoczesnych kobiet, i coraz powszechniej wykonują to również panowie. Golenie lub depilowanie to formy łatwe oraz efektywne, jednak odrosty pojawiają się niezwykle szybko. Na szczęście włoski można wyeliminować na stałe. Efekty takie daje depilacja laserowa, która coraz bardziej zyskuje na popularności. Co • Read More »


Wągry i metody walki z nimi

5 / 5 ( 10 votes ) Wągry nazywane są także zaskórniakami. Są to zaskórniki są zastaniem łoju, blokującego ujście skóry. Nadmiar sebum zawiera melaninę, ciemny pigment, który podczas utleniania staje się czarny i tak pojawiają się wągry. Są powszechnym problemem, który dotyczy, kobiet, mężczyzn i dzieci. W takim celu warto zadać sobie pytanie jak • Read More »