Archives: Oczyszczanie wątroby

Zioła na detoks wątroby

5 / 5 ( 17 votes ) Szybki tryb życia powoduje liczne choroby cywilizacyjne u mnóstwa osób. Pierwszymi odczuwalnymi sygnałami, które wysyła nasz organizm, są: ciągłe zmęczenie, ospałość, problemy z koncentracją, bóle głowy, bóle brzucha, nerwowość. Jeśli dana osoba dużo się stresuje, jej praca jest wyczerpująca i czasochłonna, a brakuje w życiu codziennej aktywności fizycznej, • Read More »


Odtruwanie wątroby

5 / 5 ( 11 votes ) Współcześnie bardzo dużo osób cierpi na przykre dolegliwości związane z chorą wątrobą. To ona pomaga w walce ze wszelkimi toksynami, zostaje obciążana alkoholem, niezdrowym pożywieniem.


Oczyszczanie wątroby

5 / 5 ( 7 votes ) Wątroba to nadal niedoceniany narząd, który jako jedyny potrafi samodzielnie zregenerować się po uszkodzeniu. Wszechobecne w żywności i powietrzu toksyny przyczyniają się do jej nadmiernego obciążenia, przez co nie jest ona w stanie pełnić prawidłowo swoich funkcji. Dlatego też niezwykle ważne jest, abyśmy regularnie oczyszczali ten narząd, który • Read More »


Jak działa wątroba

4.2 / 5 ( 5 votes ) Dlaczego wątroba jest tak ważna? Wystarczy kilkunastogodzinna przerwa w jej pracy, by doszło do zatrucia organizmu i śmierci. Niektórzy naukowcy twierdzą, że gdyby się nie zużywała i była w stanie utrzymać czystość krwi w krwiobiegu, filtrując nieprzerwanie substancje toksyczne, to człowiek mógłby wręcz żyć wiecznie.


Domowe sposoby na detoks wątroby

5 / 5 ( 7 votes ) Wątroba jest jednym z naszych najważniejszych organów, o czym niekiedy zapominamy. Na jej plus działa przede wszystkim fakt, że posiada ona rewelacyjne zdolności regeneracyjne. Niestety, niezdrowy styl życia powoduje, że mało kto z dorosłych osób ma wątrobę w stu procentach sprawną. Aby utrzymać wątrobę w dobrej kondycji, możemy • Read More »


Czym jest detoks wątroby

5 / 5 ( 9 votes ) Detoks wątroby to pojęcie, z którym coraz częściej można spotkać się w poszukiwaniu sposobów na oczyszczenie organizmu. Warto zastanowić się czym jest detoks wątroby. Choć to pojęcie brzmi dość groźnie, kryje się pod nim dobroczynne działanie przywracające organizmowi prawidłowe funkcjonowanie.