Archives: Zdrowe odżywianie

Usuwanie boczków – najlepsze metody i zabiegi

5 / 5 ( 22 votes ) Boczki są niestety problemem wielu kobiet. To dlatego warto zdawać sobie sprawę z tego, iż w tej chwili istnieją już zabiegi, dzięki którym w szybkim czasie można pozbyć się zbędnych boczków i cieszyć się piękną sylwetką. Warto zapoznać się z ofertami klinik i wybrać metodę najlepszą dla siebie.


Zioła na trądzik różowaty

5 / 5 ( 1 vote ) Ponieważ przyczyną powstania trądziku różowatego są: zaburzenia naczynioruchowe, hormonalne i żołądkowo-jelitowe, takie jak: nadkwasota i niedokwasota oraz wątrobowe, przynajmniej część z nich może być leczona domowymi sposobami. A do takich należy niewątpliwie ziołolecznictwo. Aby wybrać odpowiednie dla każdego przypadku zioła na trądzik różowaty, należy dokładnie zdiagnozować przyczynę powstania • Read More »


Zboża oczyszczające organizm

5 / 5 ( 9 votes ) Diety oczyszczające zwykle kojarzą się z dużą ilością owoców i warzyw, których głównym zadaniem jest przyspieszenie pracy wątroby, nerek czy jelit. W takiej diecie ważne jest również spożywanie dużej ilości płynów. Jednak bardzo często nie docenia się roli, jaką odgrywają zboża, które również pomagają w oczyszczaniu organizmu.


Warzywa oczyszczające organizm

4.3 / 5 ( 7 votes ) Skuteczne oczyszczanie organizmu powinno się wiązać przede wszystkim ze zmianą nawyków żywieniowych. Co prawda niektórzy specjaliści od zdrowego żywienia zalecają również jednodniowe monodiety, oparte na owocach i warzywach czy dużej ilości płynów, jednak do takiej diety organizm powinien być odpowiednio przygotowany. Po jakie warzywa warto sięgać, aby przyspieszyć • Read More »


Produkty bogate w błonnik

4.9 / 5 ( 9 votes ) Zrównoważona dieta to skuteczny sposób, aby zachować szczupłą sylwetkę i dobry stan zdrowia na długie lata. Czasem jednak odstawienie niezdrowej żywności to za mało, aby odpowiednio oczyścić organizm. Okazuje się bowiem, że w zdrowej diecie ważne są także produkty bogate w błonnik, o czym nie wszyscy jednak pamiętają. • Read More »


Dieta oczyszczająca organizm

5 / 5 ( 4 votes ) Jedni decydują się na zastosowanie kilkudniowej oczyszczającej diety ze względu na możliwość utraty kilku kilogramów w krótkim czasie, dla innych natomiast dieta oczyszczająca organizm nie jest dietą odchudzającą, a sposobem, aby oczyścić organizm z toksyn.