Depilacja laserem w Gdyni: Laser Vectus i jego zalety

Kobiety i mężczyźni, którym na co dzień towarzyszy problem nadmiernego, zbędnego, dające duży dyskomfort owłosienia szukają metody, skutecznej, która posiada długotrwałe efekty. Próbują różnego rodzaju zabiegów w zaciszu swojego domu. Korzystają z maszynek do golenia, depilatorów, kremów oraz wosków. Pomimo to włoski odrastają i stają się coraz trudniejsze do usunięcia. Warto zapoznać się z metodą, oferowaną przez gabinety medycyny estetycznej, jaką jest depilacja laserowa Vectus.

Zalety depilacji laserowej Vectus

Jest to metoda, którą cechują liczne zalety:

  • skuteczność,
  • bezpieczeństwo,
  • bezbolesność,
  • trwałość,
  • zdumiewające rezultaty.

Wykonywana jest ze względów estetycznych oraz higienicznych. Sprawia, że skóra po serii zabiegów jest delikatna, gładka, zadbana, piękna. Posiada również bardzo duże zastosowanie jeśli chodzi o higienę osobistą oraz zdrowie skóry. Skóra po zabiegach wygląda zdrowo, promiennie i minimalizuje się ryzyko wystąpienia stanów zapalnych.

Wykonaj depilację laserową w Gdyni!

Zapisz się na zabieg już dziś i zdobądź gładkie ciało – bez ciemnych i nieestetycznych włosków!

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Jak działa Laser Vectus do depilacji laserowej?

Doskonałym urządzeniem, które sprawdza się idealnie podczas depilacji laserowych jest innowacyjny laser Vectus. Jest to urządzenie diodowe, które wyposażone jest w specjalny rodzaj głowicy. Światło wnika do głębokich warstw skóry, nie uszkadzając ich. Dzięki temu bezpowrotnie niszczy ono komórki macierzyste w obrębie mieszków włosowych. Włoski nie mają możliwości odrastania ani wrastania. Jest to skuteczna metoda, która zdaje doskonały rezultat na każdej powierzchni ciała.

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj ten artykuł: https://togethermagazyn.pl/laser-vectus-skuteczna-depilacja-laserowa-gdyni/

Co zrobić po zabiegu depilacji laserowej Vectus?

Laser Vectus wyposażony w czytnik melaniny - depilacja laserowa ciała i twarzyPo przeprowadzonym zabiegu skóra może być podrażniona zaczerwieniona, efekt ten bardzo szybko ustępuje. Należy stosować kosmetyki dla skóry wrażliwej. Nie należy używać mydła, które wysusza skórę. Bezpośrednio po zabiegu nie można zażywać gorących kąpieli, korzystać z sauny oraz basenu.

Trzeba pamiętać, że dla pełnego efektu gładkiej skóry potrzebna jest seria zabiegów. Ich ilość zależy od powierzchni oraz rodzaju owłosienia. Pomiędzy zabiegami musi minąć od czterech do dwunastu tygodni.

Laserowe usuwanie owłosienia innowacyjnym urządzeniem Vectus jest najlepszym możliwym rozwiązaniem. Daje doskonałe efekty. Jest to metoda ciesząca się pozytywnymi opiniami wśród pacjentów i kosmetologów. Warto rozważyć tego rodzaju zabieg, jeżeli nie radzimy sobie z owłosieniem na ciele. Dzięki tej metodzie zauważymy efekty już po pierwszym zabiegu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

83 − = 80